Interneto svetainių kūrimas

Sukurkime svetainę, kuri atves klientus ir padės Jūsų verslui augti.

Interneto svetainių kūrimas remiantis strategine analize.

Strateginė analizė

Atliksiu strateginę analizę, pritaikytą mažam bei vidutiniam verslui. Ji skirta būtent interneto svetainių kūrimui ir padeda sudominti svetainės lankytojus, išsklaidyti jų abejones bei parduoti.

Internetinių svetainių kūrimas ir paleidimas.

Svetainės kūrimas

Sukursiu ir paleisiu naują interneto svetainę. Svetainės struktūra, pardaviminiai tekstai, dizainas, SEO (optimizacija paieškos sistemoms) – viskas paremta strateginės analizės rezultatais. 

Interneto svetainių priežiūra ir administravimas.

Tolesnė priežiūra

Galima tolesnė svetainės priežiūra bei administravimas. Po svetainės paleidimo Jūs neliksite vieni ir turėsite patikimą partnerį. Galėsite būti ramūs dėl savo svetainės. 

Aš patenkinta svetaine, ir tai kaip jinai atrodo ir kaip lengvai galima įdėti informaciją. Ir dar labai patenkinta, kaip ta svetainė buvo daroma. Visas detales išsiaiškinom iki smulkmenų, kaip suvedinėti informaciją, gavau paaiškinimus net su paveiksliukais, neatsilikom nuo grafiko (Jolantos dėka), tikrai labai šauniai! Svetainės kūrimas buvo tikrai kruopštaus, atsakingo ir nuoširdaus darbo pavyzdys.
Rūta Triukienė, UAB Tonearms.lt, Kaunas
Rūta Triukienė
UAB "Tonearms", Kaunas

Kodėl viena svetainė tiesiog “kabo” internete, o kita pritraukia lankytojus ir atveda klientus? Iš pažiūros jos abi gali atrodyti labai panašiai.

Tiesiog viena yra sudėliota pagal šabloną, o kita padaryta patraukliai pateikiant pasiūlymą, atsižvelgiant į galimas klientų abejones bei konkurencinę aplinką.

Sėkmingos svetainės kūrimas prasideda nuo analizės: klientų, raktinių žodžių, Jūsų išskirtinumo. Natūralu, kad tokia analize paremta svetainė ne „kabo”, o dirba. 

Didelės įmonės analizei skiria daug resursų. Tačiau pakanka išsiaiškinti kelis pagrindinius dalykus, kad įdarbinti svetainę. Net ir mažas verslas gali tai padaryti.

Orientuota į klientų atvedimą

Priklausomai nuo Jūsų verslo specifikos, interneto svetainė gali paskatinti klientus Jums paskambinti, parašyti žinutę, registruotis susitikimui, ar tiesiog parduoti. Bet kuriuo atveju, svetainės tikslas yra atvesti klientus.

Strategija paremta interneto svetainė sudomina lankytojus ir paskatina juos atlikti sekantį žingsnį pirkimo kelionėje.

Pardaviminiai tekstai ir dizainas

Interneto svetainė reprezentuoja Jūsų verslą. Išvaizda, spalvos ir dizainas yra svarbūs. Dar svarbiau tai, kaip ji kalba su klientu. Ką jam reikia išgirsti, kad susidomėtų Jūsų pasiūlymu? Kokia informacija padėtų jam apsispręsti?

Strategija paremta interneto svetainė kuriama pagal kliento poreikius. O dizainas naudojamas tam, kad sustiprintų Jūsų pasiūlymą.

SEO (optimizacija paieškos sistemoms)

Lankytojus į svetainę galima atvesti įvairiais būdais, taip pat ir iš organinės paieškos (pvz.: Google). Strategija paremta interneto svetainė daroma atsižvelgiant į raktažodžius, kuriuos klientai naudoja pirkimo kelionėje.

Ji yra paruošta darbui su SEO ir optimizuojama taip, kad ne tik atvestų lankytojus, bet ir atvedus jų neprarastų.

110% esu patenkinta atliktu darbu. Mano norai bei vizijos buvo išpildytos su kaupu. Dabar turiu tokią svetainę, kuria galiu didžiuotis ir negaliu atsižiūrėti. Jolanta pilnai įsigilino į poreikius, kokybiškai, operatyviai dirbo ir dabar, kai jau pati valdau svetainę, kilus klausimams nebijau kreiptis, nes žinau, kad ji nuoširdžiai pasistengs pagelbėti. Labai, labai atsakingai rekomenduoju.
Jurgita Dzikienė, Mama su knyga tinklaraštininkė
Jurgita Dzikienė
"Mama su knyga", Vilnius

Interneto svetainės kūrimo etapai

1 etapas

Strateginė analizė

Kartu su Jumis ieškosime atsakymų į klausimus:

 • Kas skatina klientą pirkti ir kaip pateikti pasiūlymą, kad jis būtų patrauklus?
 • Kas stabdo klientą nuo pirkimo ir kaip svetainėje išspręsti šiuos prieštaravimus?
 • Kaip klientas priima sprendimą pirkti ir kokius žingsnius jis atliks svetainėje?

Analizei prireiks kelių susitikimų gyvai arba online.

1 etapas

2 etapas

Interneto svetainės kūrimas

Remiantis analize, kursime svetainę:

 • Parašysiu pardaviminius tekstus, parinksiu vaizdus, paruošiu raktažodžių planą;
 • Aptarsime vizualinį stilių, sudėliosiu svetainės dizainą;
 • Sukonfigūruosiu techninę dalį ir suoptimizuosiu SEO.

Jūs visą laiką žinosite, ties kuria vieta dirbu, ir galėsite pateikti grįžtamąjį ryšį.

2 etapas

3 etapas

Svetainės paleidimas

Atidžiai ištestuosiu ir paleisiu svetainę.

 • Sukonfigūruosiu analitikos įrankius;
 • Stebėsime rezultatus;
 • Sulauksime pirmųjų klientų.

Administruosite svetainę patys arba patikėsite šiuos darbus man. Bet kuriuo atveju, prireikus visuomet galėsite kreiptis pagalbos.

3 etapas

Darbų Pavyzdžiai

Kelios mano sukurtos svetainės, kurios pademonstravo puikius rezultatus

Garantija

Sukurtoms svetainėms taikau garantiją.

Jei per metus nuo svetainės paleidimo išlįstų problemų, sutvarkysiu nemokamai.

Klausimai - Atsakymai

Mano svetainių kūrimo paslaugos tikrai nėra pigiausios. Bet. Jei Jūsų tikslas yra ne turėti svetainę, o pasiekti rezultatų – mes rasime bendrą kalbą.

Labiausiai reikėtų nerimauti ne dėl svetainės kainos, o dėl to, kaip ji atsipirks. Jei svetainė dirba savo darbą, ji yra atsiperkanti investicija. Jei nedirba – tampa išlaidomis. Tad svarbu atrasti ir investuoti į tuos dalykus, kurie atneš realią naudą Jūsų verslui.

Interneto svetainės kūrimas, nuo pažintinio pokalbio iki paleidimo, užtrunka apie gerą mėnesį.

Strateginė analizė trunka 1 – 2 savaites. Jos metu prireiks poros susitikimų su Jumis (2 val., gyvai arba online).

Standartinių reprezentacinių svetainių kūrimas trunka 3 – 4 savaites. Jei svetainė didesnė – gali užtrukti ilgiau. Kurdami svetainę, karts nuo karto susitiksime aptarti, kas jau padaryta (keli susitikimai, iki 1 val.).

Paleidus svetainę, pirmuosius rezultatus versle turėtumėte pajusti maždaug per mėnesį – du.

Interneto svetainės strateginė analizė išgrynina ir surenka į vieną vietą būtent tai, ką reikia žinoti, norint paversti svetainės lankytojus klientais.

Jeigu gerai pažįstate savo tikslinį klientą, tai bus didelė paspirtis. Visgi, verslo bei marketingo strategijos dažnai neapima visko, ko reikia sėkmingos svetainės sukūrimui.

Kuo skiriasi interneto svetainė su strategija nuo svetainės be strategijos.

Rezultatai priklauso nuo to, kiek stiprus Jūsų pasiūlymas. Jeigu kuriate savo brendą, turite paklausų produktą (ar paslaugą) ir puikiai žinote savo tikslinį klientą, nebus sunku pasiekti gerų rezultatų interneto svetainėje. Tuo tarpu jei pasiūlymas yra silpnas, jei prastai pažįstate savo klientą – rezultatai gali užtrukti.

Bet kuriuo atveju, patarčiau laikytis strateginio požiūrio. Jei pirmieji rezultatai iki galo netenkina, toliau kryptingai optimizuoti svetainę, tol, kol pasieksite tikslą.

Nesivaikykite trumpalaikių madų ar stebuklingų sprendimų. Stebuklų čia nėra. Yra dalykai, kurie svarbūs Jūsų klientams. Juos reikia išsiaiškinti ir atitinkamai pateikti svetainėje.

Nebūtina.

Jeigu turite – gerai. Jei neturite – padėsiu sukonfigūruoti visus techninius dalykus.

Interneto svetainės yra mano sritis. Galėsite kreiptis bet kokiu klausimu, susijusiu su svetaine. Pasistengsiu padėti, o jei pati padėti negalėsiu – nukreipsiu ir patarsiu. Galite laikyti mane savo partnere ne tik kuriant svetainę, bet ir po jos paleidimo.

Taip.

Statistiškai daugiau nei 60% interneto lankytojų ateina per mobiliuosius įrenginius. Be abejonės, Jūsų svetainė bus pritaikyta mobiliesiems įrenginiams.

Jūs gausite kokybišką, unikalią ir šiuolaikišką svetainę, kuri tarnaus ilgai. Ji bus padaryta taip, kad būtų paprasta administruoti. Svetainėje bus sudėti saugumo moduliai. Ir žinoma, ji bus pritaikyta įvairaus dydžio ekranams.

Taip. Naudoju WordPress turinio valdymo sistemą. Su ja pavyksta išgauti geriausią kainos – kokybės santykį. Ji yra pakankamai lanksti, kad patenkintų daugelio verslų poreikius. Svetainės priežiūra gana paprasta.

Jei norėtumėte naudoti kitą TVS, galime bendradarbiauti ruošiant svetainės strategiją (svetainės struktūra, turinio išdėstymas, tekstų rašymas).

Jūsų interneto svetainės Partnerė

Jolanta Michailova

Neabejoju, turite įvairiausių pasiūlymų interneto svetainei sukurti. Atsirinkti šioje gausoje nėra lengva. Juolab, kad sukurti svetainę yra tik pradžia. Toliau reikės gyventi su ta svetaine ir ją prižiūrėti. 

 

Kad ir ką pasirinksite, patarčiau pradžioje pažvelgti į interneto svetainės kūrimą holistiškai:

 • Kokia bus svetainės užduotis Jūsų versle bei pardavimų procese?
 • Kokį vaidmenį ji atliks kliento kelionėje, kurioje jis nuo susidomėjimo pereina iki sprendimo pirkti?

Toks požiūris padeda labiau suprasti poreikius ir priimti gerus sprendimus. Rinkitės taip, kad Jūsų svetainė būtų ne išlaida, o atsiperkanti investicija.

Nors svetainės dizainas yra sukurtas taip, kad juo patogu ir paprasta naudotis, tačiau laikas įrodė, kad nesu palikta likimo valiai ir kilus neaiškumams bet kada galiu kreiptis patarimo ar pagalbos.
Lana Kutkytė, Sadhana centras, Vilnius
Lana Kutkytė
"Sadhana centras", Vilnius

Galbūt atėjo Jūsų laikas augti?

Interneto svetainė stipriai įtakoja kliento sprendimą pirkti (arba nepirkti) iš Jūsų. Tad sukurkime ją taip, kad augintų verslą.

Atsakingai žiūriu į pažadus ir terminus. Nesiimu projekto, jei matau, kad užimtumas neleidžia išpildyti jo laiku. 

Šiuo metu priimu interneto svetainių kūrimo užsakymus sekančiam mėnesiui. Susisiekite dabar, nes kalendorius pildosi.

Scroll to Top